Відпочинок у Лазурному 2018: курортний сезон добігає кінця, але погода на морі прекрасна


  • 31 августа 2018 20:57:02
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 569
  • Автор: Олена Вовк
  • 0

За вікном 31 серпня 2018 року - останній день літа. Курортний сезон в Лазурному рухається до свого логічного завершення, але погода на морі пречудова. Переконатися в цьому ви можете подивившись черговий відеоогляд редактора порталу “Лазурне - море задоволень” Сергія Бігуна. Цього разу репортаж був зроблений із пляжу біля пансіонату “Чайка”.

Погідне море, білосніжний пісок, безмежна небесна блакить зачаровують! Не менш прекрасні й дельфіни. Ці чудові морські створіння цього літа дуже часто впритул наближаються до людей. Навіть сьогоднішній день не є винятком, і Сергію Бігуну вдалося зловити цей класний момент!

Закінчення календарного літа - не привід відмовляти собі у задоволенні відпочити в селищі-курорті Лазурному! Адже саме зараз починається оксамитовий сезон! Тож Ви ще встигнете відвідати Лазурне та оздоровити свою душу та тіло! Ласкаво просимо в Лазурне!

Хочете побачити погоду на морі в Лазурному в даний момент часу? Це можливо завдяки веб-камері, встановленій на набережній селища. Вона доступна за посиланням - http://visit.lazurne.info/.

 
 

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password: