215-ту річницю Лазурного яскраво відсвяткували на площі Лазурненського селищного будинку культури 25 серпня 2018 року


  • 25 августа 2018 21:42:52
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 1062
  • 0

Дивіться відео прямої трансляції святкової програми в День селища Лазурного на ютуб - див. через Гугл хром, Мозіллу, або Оперу. Підписуйтесь на канал ютуб Visit.Lazurne і будьте в курсі свіжих відео про відпочинок у Лазурному.

Джерело: Лазурненський селищний будинок культури

25 серпня на площі Лазурненського селищного будинку культури відбулося свято селища Лазурне, 215-та річниця. На свято прийшли люди різного віку, від малечі до поважного віку, мешканці селища та гості-відпочиваючі з різних областей України і за межами. Загалом, до 3 тисяч людей.

Концертну програму розпочали аматори КЗ «Лазурненський СБК». Народний вокальний ансамбль «Вербиченька» заспівав «Пісню про Лазурне» та авторську пісню керівника колективу В.Демчук на слова Лідії Богун «Приїжджайте до нас у Лазурне». Ведучі програми : Олена Пісоцька та Ірина Владимиренко розповіли про історію заснування селища Лазурне. З вітальним словом привітав усю громаду селищний голова Бєлік Сергій Якович. Він оголосив, що на честь 215-річниці селища, подарунком є відкриття інсталяції «Я люблю Лазурне». Урочисто відбулося нагородження по номінаціям :

1) Найстарший мешканець селища – Міфле Євдокія Григорівна

2) Наймолодший мешканець селища – Даша Бабой

3) Кращий спортсмен – Владислав Іванюхін

4) Кращий народний умілець – вишивальниця Краса Галина

5) Кращий аматорський колектив – вокальний ансамбль «Вербиченька», танцювальний колектив «Ритми», спортивний клуб «Maximus»

6) Активісти селища (6 чоловік)

Селищний голова вручив подяки і подарунки.

У концертній програмі взяли участь : фольклорний ансамбль «Бабусі», тріо «Калинонька», керівник Валентина Демчук, танцювальний колектив «Ритми», керівник Юрій Калінчев, солісти : Олександр Савенко, Вікторія Несенчук, Наталія Романова, Світлана Гордієнко-Демчук, Валентина Демчук, танцювальні дуети : сім'я Калінчевих, Юрій та Єва та подружжя Пугачових, Євгенія та Володимир. Бійцівський клуб «Maximus» під керівництвом Георгія Аракєлова продемонстрував показовий виступ. В концерті аматорів взяли участь гості з смт Каланчак група ВІА «Свої», керівник Сергій Гірняк та солістка Алла Жук з м.Черкаси, які подарували всім чудовий настрій своїми запальними до танцю піснями. Люди на площі танцювали і співали разом із виконавцями.

Вечірню програму продовжили колективи з м. Херсона: групи «Дженерал войс», «Город неспящих», шоу-балет та дискотека з діджеєм.

Опубліковано Лазурне - море задоволень Середа, 29 серпня 2018 р.

Група @generalvoice запалює публіку на #ДеньСелищаЛазурного 2018

Опубліковано Лазурне - море задоволень Субота, 25 серпня 2018 р.


А сюрпризом для всіх був святковий салют на честь 215-ї річниці селища Лазурне.


Під час вечірньої програми проводився розіграш подарунків для всієї громади. Протягом всього дня для дітей працювали безкоштовно атракціони приватного підприємця Дмитро Левченко на дитячому майданчику. Свято гарно підготували і провели, завдяки оргкомітету при селищній раді за підтримки селищного голови Бєліка С.Я., заступника селищного голови Олексія Марченка та працівникам  і аматорам КЗ «Лазурненський СБК», які підготували концертну програму. Від громади лунали оплески та слова вдячності і «Браво!».

Під час концерту проходила акція "Картування Лазурного":

Акція #КартуванняЛазурного - на #ДеньСелищаЛазурного Для розробки туристичної стратегії Лазурного проводиться також...

Опубліковано Лазурне - море задоволень Неділя, 26 серпня 2018 р.

Такожи ознайомтеся із дописами із Фейсбук із хештегом #ДеньСелищаЛазурного.

 
 

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.