Призи в конкурсі "Прорекламуй Лазурне-2019" - відео.


  • 01 июня 2019 23:39:42
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 954
  • 0

Сергій Бігун - редактор порталу «Лазурне - море задоволень» продемонстрував призи, які отримають переможці конкурсу конкурсі «Прорекламуй Лазурне-2019» і анонсував продовження прийому творчих робіт до 10 червня.

Нагадаємо, що за умовами конкурсу буде обрано найкращий варіант логотипу, відео, фото і статті про наш курорт Лазурне.

Переможці будуть обиратись за кількістю лайків вашої пропозиції у соцмережах: фейсбук-групі "I Love Lazurne" та інстаграм, відмічених відповідними хеш-тегами, які вказані у повних умовах нашого конкурсу. Умови можна знайти на сайті «Лазурне - Море задоволень» або ж у посиланні до цього відео.

ПРИЗИ ДЛЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.

За найкращий варіант логотипу – приз 1000 гривень.

За кращу фотографію Лазурного переможець отримає приз - оригінальну фото-рамку  від магазину «Подарунок», який знаходиться у центрі нашого селища. 

Нам дуже не вистачає гарних відеосюжетів та статей про відпочинок у Лазурному, тому автори найкращих трьох отримають призи. 

Головного переможця у жанрі – «Відео» чекає надувний матрас від магазину «Подарунок».

2 місце – отримає яскравий волейбольний м’яч. 

3 місце – отримає навушники спортивного варіанту для активного способу життя від магазину «IT сервіс».

Головний переможець у номінації «Найкраща стаття» отримає 500 грн.! +щоденник з картою України і світу

2 місце у цій номінації - отримає аудіоколонку у вигляді пляшки пепсі, на якій можна буде прослуховувати музику з флешки, USB, MicroSD.

3 місце – оригінальні навушники від магазину «IT сервіс»

Нагадуємо, що всі учасники повинні ознайомитись з умовами конкурсу і дотримуватись їх. Наприклад, в статті бажано щоб були фрази ” пансіонати Лазурного”, “приватний сектор Лазурного”, “відпочинок в Лазурному” і т.д. Це потрібно для того, щоб ті, хто бажає відпочити і шукає відповідну інформацію в інтернеті, набираючи ці ключові слова у пошукових сервісах  – побачили саме вашу статтю.

Ну а ваші творчі роботи ми всі будемо оцінювати лайками. В соцмережах у фейсбук-групі "i Love Lazurne" або в Інстаграм у себе на сторінці  із хеш-тегами #конкурсПрорекламуйЛазурне2019 і відповідно:

  • #конкурсЛоготипЛазурного2019
  • #конкурсФотоЛазурного2019
  • #конкурсСлоганСтаттяпроЛазурне2019
  • #конкурсВідеоЛазурного2019

Відмічайте в Інстаграм сторінку нашого порталу @visit.lazurne, щоб ми разом швидше дізнавалися про ваші цікаві роботи всіх жанрів.

Наш конкурс спочатку був оголошений до 30 травня. Але було вирішено продовжити його до 30 червня (оновлення від 21 червня). Тож, будь ласка, активніше пропонуємо ідеї і запрошуємо друзів оцінити – полайкати ваші роботи у соцмережах.

Давайте будемо разом рекламувати Лазурне - і своєю творчістю створимо інформаційну хвилю перед початком сезону 2019 року та надихнемо всіх відпочивати саме тут!

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password: