Олександр Ходос - виконавець авторської пісні у стилі шансон: слухати пісні та інтерв'ю


  • 12 апреля 2018 22:00:00
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 995
  • 0

Олександр Ходос - виконавець авторської пісні у стилі шансон, яскрава творча особистість Лазурного. Чоловік люб’язно надав свої кращі звукозаписи, зокрема співзвучні темі відпочинку в Лазурному, редакції локального медіа Lazurne.info для оприлюднення в мережі Інтернет. Аранжування до пісень виконав Олександр Савенко.

У своєму нещодавньому інтерв’ю на радіо пан Олександр розповів про своє життя-буття, про свою творчість, поділився власними роздумами про роль багатства в житті людини, про еміграцію тощо. Червоною ниткою крізь усю передачу проходить його безмежна любов до рідного селища Лазурного. Повну версію цього інтерв’ю Ви можете послухати нижче.

Музика супроводжує Олександра все життя. Він є автором і віршів, і музики. Його пісні про рідне селище, в якому він народився і проживає, про величну красу Чорного моря, про вірних друзів тощо. При написанні пісень виконавець слідує єдиному принципу: «Не бреши самому собі». І така його щирість щоденно завойовує серця сотень людей. Слухайте музичні композиції Олександра Ходоса прямо тут онлайн.

Над даним матеріалом працювали: монтаж і публікація аудіо онлайн - Сергій Бігун, редактори статті: Ольга Ходос, Олена Вовк

 
 

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.