Оксамитовий сезон 2018 у Лазурному. Відео з центрального пляжа


  • 18 сентября 2018 20:20:39
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 974
  • 0

Сезон відпочинку в Лазурному не закінчується 31 серпня, як багато хто вважає. Він отримує нове дихання у вересні у період, так званого, оксамитового сезону. 

Побачити на власні очі наскільки прекрасно в цей час у Лазурному Ви можете завдяки новому відео, знятого головним редактором локального медіа “Lazurne.info” Сергієм Бігуном з оглядової вишки біля кафе “Причал 350А”. Саме з цього місця відкривається чудовий краєвид на морське узбережжя.

Зйомка була здійснена 13 вересня 2018 року. Цього дня селище-курорт Лазурне зустрічало відпочиваючих малолюдним пляжем, кришталево чистою водою у морі, лагідною погодою. За таких сприятливих умов одразу хочеться знову піти у відпустку або хоча б на пару днів гайнути в Лазурне, аби встигнути по повній відпочити до приходу холодів.

До того ж, протягом оксамитового сезону діє чудовий бонус - істотно зменшується вартість оренди житла. Ціни на відпочинок в Лазурному в цей період можна подивитися в нашому каталозі пансіонатів за посиланням.

Тож не гайте часу - приїздіть на відпочинок у селище-курорт Лазурне!

Нагадуємо, що погоду на морі в Лазурному в даний момент часу Ви завжди зможете  побачити завдяки веб-камерам, встановленим на пляжі селища. Їх постійна трансляція здійснюється на нашому сайті http://visit.lazurne.info/.

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password: