Незабутній відпочинок у Лазурному. Дикий пляж та унікальне озеро Устричне - відео


  • 24 января 2019 21:32:17
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 2255
  • 0

Селище Лазурне - одне з найпопулярніших в Україні місць для літнього відпочинку.  А чи знаєте Ви, яким може бути відпочинок у Лазурному взимку і чим ще, крім моря, природа обдарувала наш курорт?

Природна перлина селища - це, безперечно, озеро Устричне. А поряд із ним знаходиться, так званий, дикий пляж. Саме тут можна усамітнитися, відпочити та на повну насолодитися прекрасними краєвидами, які відкриваються звідси.

Хочете побачити як виглядає озеро і пляж сьогодні, в зимову пору року? Тоді скоріше вмикайте нове відео Жителя Лазурного! 

До речі, дуже цікаву інформацію про історію озера зібрав відомий лазурненський історик Володимир Бігун. Зокрема, у своєму блозі він зазначає, що перші власники території сучасного Лазурного родини французів Рувє та Вассал, починаючи з 1803 року, започаткували вирощування устриць на цьому озері, тому так його і назвали Устричне. 

Озеро також використовувалося для виробництва солі, отримували до 4 тис. тон на рік. Сіль мала відтінок червоного кольору. Для її виробництва робили спеціальні чеки – куди потрапляла морська вода а потім після закриття шлюзів йшов процес висихання солі, її гуртували, перевозили по залізній колії вздовж озера на західній частині, грузили на підводи та везли на продаж.

Більш детальну інформацію про озеро Устричне можна знайти на вищевказаному сайті Володимира Бігуна.

Дивіться аерозйомку дикого пляжу та озера Устричне наприкінці сезону відпочинку 2018 року:

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password: