У Лазурному з’явився новий дитячий майданчик на вул. Ювілейній


  • 09 ноября 2018 23:44:38
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 370
  • 0

Діти Лазурного отримали чудовий подарунок - новенький дитячий майданчик на вулиці Ювілейній. Святкова церемонія його відкриття відбулася 06 листопада за участю голови селищної ради Сергія Бєліка.

Ініціатором створення майданчика є жителька вулиці Ювілейна, яка є головою фермерського господарства "Грін-Лайф СК" і депутатом Лазурненської селищної ради Світлана Якименко. Її ідея була з радістю підтримана селищною радою.

Монтаж майданчика стартував 31 жовтня. У ньому взяли участь жителі селища і заступник селищного голови Олексій Марченко.

Спільними та злагодженими зусиллями лазурняни за лічені дні завершили всю роботу. І тепер у дітей нашого курортного селища є прекрасне місце для дозвілля, для прищеплення інтересу до здорового способу життя.

Світлана Іванівна втілила в життя свою давню мрію, і разом із селищним головою Бєліком Сергієм Яковичем урочисто перерізали стрічку, давши маленьким мешканцям можливість відчути «смак» справжнього дитинства. Святкували всі - від найменших до найстарших: коштували торт, обмінювалися враженнями та висловлювали слова подяки. А блиск дитячих очей, щирі посмішки та дзвінкий сміх стали найкращою винагородою за докладені зусилля.

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password: