День Незалежності України 2018 у Лазурному - концерт аматорів Лазурненського будинку культури


  • 31 августа 2018 20:29:37
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 187
  • 0


Джерело: Лазурненський селищний будинок культури

24 серпня 2018 року на площі Лазурненського селищного будинку культури відбувся святковий концерт «Ми – діти твої, Україно», присвячений Дню Прапора, 27-ї річниці Незалежності України та 100-річчю відродження української державності.

На площі зібрались до тисячі людей із різних областей України. Це – гості-відпочиваючі та місцева громада. 

Під час заходу з вітальним словом до всіх присутніх звернувся селищний голова Бєлік Сергій Якович. Він вручив подяки та квіти учасникам АТО та їх сім`ям.

Ведучі концертної програми: Олена Пісоцька (Токарик) та Ірина Владимиренко розповіли про історичні моменти створення і відродження української державності. 

Хвилиною мовчання учасники урочистостей вшанували пам`ять загиблих у боротьбі за Незалежність України, Героїв України, які загинули в АТО, а також Героїв «Небесної сотні». Представники від громади поклали корзини з квітами до пам`ятного знаку Героям України. 

Гімн заспівали всі присутні, які прийшли на свято у вишиванках разом з народним аматорським вокальним ансамблем «Вербиченька». Під час виконання «Ще не вмерла Україна» право підняття Прапора України надали учасникам АТО.

У концерті взяли участь аматори Лазурненського селищного будинку культури: народний аматорський вокальний ансамбль «Вербиченька», народний аматорський фольклорний ансамбль «Бабусі», квартет «Порада» (керівником цих вокальних колективів є Валентина Демчук) танцювальний колектив «Ритми» (керівник Юрій Калінчев), спортивний клуб «Maximus» - показовий виступ під керівництвом Георгія Аракєлова, солісти: Олександр Савенко, Наталія Романова, Вікторія Несенчук, Світлана Гордієнко-Демчук та Валентина Демчук. У програмі звучали сучасні пісні про Україну, про рідний край, про любов до рідної землі, до Батьківщини. Протягом дня для дітей працювали атракціони на дитячому майданчику.

Відпочиваючі-гості дякували артистам-аматорам за чудовий концерт, за патріотичний настрій, який відчували протягом усього святкового заходу. 
 

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password: