Відео прогулянки пляжем Лазурного 8 квітня: скоро курортний сезон - 2018


  • 10 апреля 2018 23:33:32
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 2271
  • Автор: Олена Вовк
  • 0

Яскраве сонечко вже охопило в свої міцні обійми один із найвідоміших курортів Херсонщини - смт Лазурне! Від того чисте море, переливаючись різнобарв’ям кольорів, нестримно вабить й манить до себе!

Дуже скоро місцеві пансіонати люб’язно відкриють свої двері для всіх бажаючих, на лазурненські пляжі  прибудуть перші відпочивальники і розпочнеться курортний сезон, багатий на приємні враження і незабутні емоції! Всі вони ляжуть в основу життєвого епізоду під назвою «Лазурне-2018».

Але це буде дещо згодом. А нині морське узбережжя – це рай для аскетів, для тих, хто втомився від міської суєти, хто прагне душевного релаксу!

Пориньте в незабутню морську атмосферу разом із головним редактором локального медіа «Lazurne.info» Сергієм Бігуном, який у святковий день Воскресіння Христового здійснив прогулянку лазурненським пляжем від пансіонатів «Місфора» і «Парус».

Христос Воскрес!

Нагадуємо про те, що подивитися, що в даний момент відбувається на пляжах Лазурного можна на головній сторінці нашого сайту - (натисніть для переходу).

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password: