Святкове відкриття міні-зоопарку відбулося вперше в Лазурному


Із 24 вересня 2017 року діти і дорослі мають нове цікаве місце для дозвілля та відпочинку в Лазурному

Цього дня відбулося відкриття контактного міні-зоопарку "Дім з хвостом" за адресою: вул. Миру, 118.

Ініціаторами та одночасно власниками зоопарку є сім'я Філіних. Гостями відкриття стали селищний голова Сергій Бєлік і його заступник Олексій Марченко, які гаряче підтримали ідею такого зоопарку і урочисто перерізали зелену стрічку. Для дітей підготували розважальну програму з аніматорами, дарували малятам кульки у вигляді їхніх улюблених тваринок, грали в різні групові ігри на дитячому майданчику у дворі.

Вразила велика кількість улюбленців, яких представили гостям. Тварин не просто показували, але і розповідали про їх природному середовищі, про їх харчування і приводили цікаві факти з їхнього життя. Самі тварини соціалізовані, спокійно реагують на оточуючих, охоче дозволяють себе гладити і їдять з рук. Всі тварини в контактному міні-зоопарку «Будинок з хвостом» купувалися в спеціальних розплідниках і у приватних заводчиків.

Зіркою зоопарку став єнот Тимоха. Він надзвичайно активний та цікавий, прагне все зацепити, понюхати, по всіх полазити і обов'язково знайти щось смачненьке.

Із часом міні-зоопарк буде розширюватися і збільшувати кількість видів. Основне завдання, як зазначили власники, - прищепити дітям любов до тварин, гарне ставлення до них, навчити, як потрібно поводитися з братами нашими меншими, і як доглядати за ними.

Міні-зоопарк працює з 10 до 19 години, вихідний щопонеділка. Приходьте та отримуйте задоволення від спілкування з тваринами!


 
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.