Оцінка відпочинку в Лазурному: заповніть анкету та висловіть свою думку


  • 12 августа 2018 20:22:58
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 4126
  • 0

Шановні відпочиваючі!

Запрошуємо вас взяти участь у соціальному опитуванні "Оцінка відпочинку в Лазурному". Щоб висловити свою думку, натисніть Заповнити анкету онлайн за цим посиланням або в паперовому варіанті. 

Ініціатори опитування - громадська організація "Молоді Ініціативні" та Фонд «Об'єднання» в рамках проекту «Громадська дія» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. 

Херсонщина є справжньою туристичною перлиною України. На її території є дуже багато рекреаційних місць, привабливих для оздоровлення та відпочинку. Такими є, наприклад, курортне селище Лазурне.
На початку липня 2018 року у м. Скадовську відбувся тренінг, присвячений комплексному дослідженню туристичного потенціалу м. Скадовська та смт Лазурне, участь у якому взяли представники ініціативних груп зазначених населених пунктів, зокрема головний редактор цього локального медіа "Лазурне - море задоволень" Сергій Бігун.
Навчання та дослідження організовується в межах проекту «Громадська дія», що реалізується Фондом «Об'єднання» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
У рамках дослідження необхідним є проведення опитування туристів, фокус-групи, інтерв'ю з приїжджими та містянами, а також інвентаризація готелів, магазинів, ресторанів та інших інфраструктурних туристичних об'єктів. У результаті цього постане туристична картина Скадовська та Лазурного, яка дозволить не тільки побачити наявний туристичний потенціал цих населених пунктів, а й дасть змогу ознайомитися з прогалинами, які існують у цій царині станом на сьогоднішній день. Це в свою чергу, відкриє шлях для покращення наявних туристичних ресурсів.  

Тож давайте досліджувати туристичний потенціал Лазурного разом!

Для цього запрошуємо взяти участь в опитуванні "Оцінка відпочинку в Лазурному", що знаходиться за цим посиланням. Також опитувальні анкети у роздрукованому вигляді можна заповнити в пансіонатах та готелях Лазурного. 

Кожна думка важлива! Вона допоможе в недалекій перспективі зробити Лазурне більш комфортним місцем відпочинку.

Дякуємо за участь!

 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password: