Підсумки фотоконкурсу «i Love Lazurne»


  • 08 сентября 2017 23:16:35
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 592
  • 0

Експрес-фотоконкурс «i Love Lazurne» був підготовлений для зібрання світлин найкращих моментів сезону відпочинку в Лазурному до Дня селища під патронатом селищного голови Сергія Бєліка. Організатори - локальне медіа "Lazurne.info" та Типичное Лазурное.

Надсилати свої роботи могли усі бажаючі. Переможців обирали за кількістю вподобань у групі «i Love Lazurne» у Фейсбуці. Найкращий результат отримала робота скадовського фотографа Олександра Довгого, на якій зображено пірс під час шторму.Друге місце зайняла фотографія із заходом сонця від Вячеслава Дубіковського,а третє – фото Володимира Білюка з переповненим відпочиваючими узбережжям.


Головним призом за перше місце стали 500 гривень, за друге місце переможець отримав 300 гривень, а за третє – 150 гривень. Грошові нагороди було урочисто вручено селищним головою Сергієм Бєліком на святковому концерті до Дня Лазурного 27 серпня 2017 року.

Крім призових робіт, фотоархів Лазурного поповнився багатьма іншими прекрасними світлинами курорту Лазурного - у Фейсбуці з хештегом "iLazurne"

Сподіваємося, у наступному році буде більша кількість учасників та гарних робіт.

 

Відгуки

Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password: