Конкурс "Кращі фото Лазурного-2018" - нагородження і підсумки


  • 03 января 2019 22:25:48
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 195
  • 0

Ось і завершився конкурс від нашого порталу про відпочинок у Лазурному "Лазурне - море задоволень" на кращі фото нашого курорту 2018 року.

Умови участі були надзвичайно простими:

Викласти найгарнішу, на Вашу думку, світлину Лазурного із хештегом #конкурсКращіФотоЛазурного2018: у фейсбук-групі I Love Lazurne чи зробити публікацію в Instagram із поміткою @visit.lazurne.

Як і було заплановано, нагородження переможців відбулося під час новорічної святкової програми в Лазурненському селищному будинку культури.

За кількістю вподобань у мережі Facebook першість здобув Олександр Назаренко із фото дельфінів, які пропливали поблизу, і отримав унікальну футболку з логотипом “Лазурне - море задоволень”.

Щодо результатів у мережі Instagram, то Віра Подганюк отримала найбільшу кількість вподобань під своєю публікацією та виграла міні-динаміки для ноутбука. Тепер сусіди зможуть спокійно не спати вночі! :)

Почесне друге місце посіла Вероніка Чумакова із серією прекрасних фото прекрасних фото пляжу Лазурного та виграла навушники для свого мобільного.

Нагадуємо, усі дописи в Інстаграм, які брали участь у конкурс ви можете подивитися за хештегом #конкурсКращіФотоЛазурного2018

Усім дякуємо за участь та бажаємо більше приємних моментів у новому році!

Надіємося, цей конкурс стане доброю щорічною традицією, завдяки якій і жителі, і відпочиваючі Лазурного будуть разом збирати найкращі фото нашого моря, пляжу і природи і згадувати найприємніші моменти відпочинку в Лазурному за рік.

 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password: