Засідання фокус-групи розкрило переваги та недоліки відпочинку в Лазурному


  • 16 октября 2018 16:06:30
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 390
  • 0

Усі ми, без винятку, вболіваємо за кращу долю нашого рідного селища Лазурне. Від того, наскільки туристично привабливим воно буде, залежить його майбутнє як курорта. 

Як ми вже повідомляли, влітку 2018 року в м. Скадовськ стартувало комплексне дослідження туристичного потенціалу м. Скадовська та смт Лазурне. Його реалізує Фонд «Об'єднання» у партнерстві із громадською організацією "Молоді Ініціативні" в межах проекту «Громадська дія» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

У рамках цього дослідження проводиться опитування туристів, фокус-групи, інтерв'ю з приїжджими та містянами, а також інвентаризація готелів, магазинів, ресторанів та інших інфраструктурних туристичних об'єктів.

Наприкінці серпня 2018 року в лазурненському кафе “Жемчужина” було організовано засідання фокус-групи. Під час цієї зустрічі гості нашого селища поділилися своїми враженнями від відпочинку в Лазурному.

Загалом, розмова виявилася інформативною та що головне - розкрила широкий спектр місцевих переваг та проблем. Зокрема, лунали приємні слова на адресу місцевої природи (чистого моря, свіжого повітря тощо), людей, які допомагають зорієнтуватися у селищі тощо. Однак разом з цим прозвучало й достатньо багато нарікань і зауважень, які стосуються: хамства водіїв та гоподарів приватних садиб, рівня санітарно-гігієнічних умов на пляжі, труднощів із банківськими послугами та доступом до мережі Інтернет, проблем із вечірнім дозвіллям тощо.

Із повнотекстовим варіантом думок відпочиваючих ви можете ознайомитись за цим посиланням.

Триваюче дослідження туристичного потенціалу Лазурного є дуже корисним, адже відкриває завісу існуючих тут проблем. А це, в свою чергу,  надихає на плідну роботу задля створення більш якісних та комфортних умов для відпочинку в Лазурному. Так, жителі і всі, хто знаходиться в Лазурному в даний момент запрошуються до участі в у створенні туристичної карти нашого курорту. Нанести на карту пансіонат, кафе, магазин або інші об'єкти інфраструктури дуже просто за допомогою смартфона. Як це зробити - читайте у статті "Анкета для створення карти пансіонатів і туристичної інфраструктури Лазурного". Внесіть свій вклад у розробку туристичної статегії Лазурного - основного завдання даного проекту!

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password: