Готельєри Лазурного підбили підсумки сезону відпочинку 2018


  • 14 декабря 2018 22:10:10
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 203
  • 0

У листопаді 2018 року було організовано засідання фокус-групи за участю власників пансіонатів Лазурного. Під час цієї розмови була надана оцінка туристичному сезону 2018, обговорено проблеми, з якими зіштовхуються відпочиваючі, та окреслені шляхи для покращення умов відпочинку в нашому рідному селищі.

Усі ми, без винятку, вболіваємо за кращу долю нашого рідного селища Лазурне. Від того, наскільки туристично привабливим воно буде, залежить його майбутнє як курорта. 

Як ми вже повідомляли влітку 2018 року в м. Скадовськ стартувало комплексне дослідження туристичного потенціалу м. Скадовська та смт Лазурне. Його реалізує Фонд «Об'єднання» у партнерстві із громадською організацією "Молоді Ініціативні" в межах проекту «Громадська дія» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

У рамках цього дослідження проводиться опитування туристів, фокус-групи, інтерв'ю з приїжджими та містянами, а також інвентаризація готелів, магазинів, ресторанів та інших інфраструктурних туристичних об'єктів.

Хоча учасники засідання повідомили про деяке збільшення кількості відпочиваючих у Лазурному, проте вони й наголосили на частому незадоволенні туристів якістю відпочинку.

Зокрема, було сказано, що часто очікування відпочиваючих не співпадають із реальним станом справ у селищі. Зокрема, мова йде про погану якість доріг (наприклад, “бетонка”  - відрізок дороги перед в’їздом у Лазурне), зарослі амброзії, подекуди навіть проблемами з водою та енергоносіями тощо.

Окрім цього, бракує інформаційних стендів, карт Лазурного, розміщених по периметру селища. Також, на думку місцевих готельєрів, селище не допрацьовує в інформаційному плані. На гугл-мапі Лазурне виглядає не так насичено, як той же Залізний Порт. Хоча йому є, що показати. 

У селищі прекрасні умови для проведення різноманітних заходів, наприклад, кайт-фестивалю. Кайтери щорічно приїздять у травні та жовтні у Лазурне, проте у випадку фестивалю виникне проблема з розміщенням спортсменів, адже більшість закладів відпочинку в цей період вже не працює.

Готельєрами була висунута ідея створити окрему посаду в селищній раді. Людина, яка би її обіймала, займалася розвитком культурно-масового сектору Лазурного.

Із повнотекстовим варіантом думок готельєрів ви можете ознайомитись за цим посиланням

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password: