Лавку закоханих установлено біля Лазурненського будинку культури +відео


  • 19 мая 2017 22:42:28
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 784
  • 0

На кошти небайдужих громадян виготовлено та установлено оригінальну лавку із зображенням сердець і табличкою із цитатою про євангельську любов. Тепер Лазурне обзавелося прекрасним цікавим місцем для відпочинку  і фотографування для місцевих і відпочиваючих.

Цю інсталяцію презентував автор ідеї Олексій Козюренко, який кілька місяців назад оголосив благодійний збір коштів на матеріали та виготовлення. За його словами, небайдужі люди пересилали і давали готівку від 20 до 500 грн. і в сумі вийшло 2,5 тис. грн., за що їм велика подяка, - що покрило затрати на матеріали. До виготовлення лавки своїми руками, крім Олексія Козюренка, долучилися Дмитро Андрощук, Артур Бузін, Олексій Федченков, Андрій Загороднюк.

На табличці, яку допомогли виготовити наші скадовські друзі, вигравійована цитата із Біблії (1 Кор. 13:4-7) про любов:

"Любовь долготерпит, милосердствует, любовь не завидует, любовь не превозносится, не гордится, не бесчинствует, не ищет своего, не раздражается, не мыслит зла, не радуется неправде, а сорадуется истине; все покрывает, всему верит, всего надеется, все переносит."

Надіємося, що ця лавка стане цікавим місцем для відпочиваючих, де вони будуть фотографуватися та відмічатися на спеціально створеній геоточці Лазурного в Інстаграм та Фейсбук - Лавка влюблённых.

У планах Олексія Козюренка ще не одна схожа корисна ідея для Лазурного.

Під час заходу велася пряма відеотрансляція:


 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password: