Анкета для створення карти пансіонатів і туристичної інфраструктури Лазурного


  • 20 сентября 2018 22:16:17
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 775
  • 0

Шановні відпочиваючі та жителі селища-курорту Лазурне!

Запрошуємо скористатися унікальною можливістю - долучитися до створення карти туристичних ресурсів нашого селища-курорту.

Ваша участь полягає ось у чому: на смартфоні із ввімкненим GPS відкриваєте веб-сторінку із анкетою і вибираєте варіанти відповідей на кілька нескладних, але важливих запитань, заповнивши анкету за цим посиланням. А ми, в свою чергу, обробляємо всі дані та презентуємо кінцевий результат!

Нашими спільними зусиллями ми значно полегшимо орієнтацію в лазурненському просторі для гостей і мешканців селища. Окрім цього, ми допоможемо зробити наше рідне Лазурне більш комфортним місцем відпочинку.

Тож не баріться! Нумо заповнювати анкету “Картування пансіонатів та туристичної інфраструктури Лазурного”. 

Дуже надіємося на Вашу допомогу!

Завчасно дякуємо кожному! 

Ініціатори опитування - громадська організація "Молоді Ініціативні" та Фонд «Об'єднання» в рамках проекту «Громадська дія», одним із головних завдань якого є розробка стратегії розвитку туризму в Лазурному, за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. 

Дане антетування проводиться з метою інвентаризації готелів, магазинів, ресторанів та інших інфраструктурних туристичних об'єктів. У результаті цього постане туристична картина Скадовська та Лазурного, яка дозволить не тільки побачити наявний туристичний потенціал цих населених пунктів, а й дасть змогу ознайомитися з прогалинами, які існують у цій царині станом на сьогоднішній день. Створена карта буде служити матеріалом для розробки туристичної стратегії Лазурного. Це в свою чергу, відкриє шлях для покращення наявних туристичних ресурсів.


 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password: