У Лазурному з’явилася нова арт-інсталяція «Зонтік»


  • 07 июня 2018 22:29:33
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 747
  • 0

Плануєте дозвілля і відпочинок в Лазурному? Приходьте в парк біля Лазурненського селищного будинку культури, де була встановлена 5 червня арт-інсталяція «Зонтік».  Нова окраса парку створена за кошти небайдужих жителів нашого курорту, а також поціновувачів відпочинку в Лазурному з різних куточків України.

«Зонтік» представляє собою біло-блакитну парасолю, на якій  латиницею прописана назва селища і поряд символічно домальований дельфін. Висота інсталяції – близько двох метрів.

Ініціатором створення арт-об’єкту є відомий лазурненський блогер, засновник спільноти «Типичное Лазурное» Олексій Козюренко. Активісту знадобилося півтора місяці, аби перетворити свою ідею в реальність. 

Упродовж цього часу Олексій записував відеозвернення, в яких інформував громаду про перебіг процесу підготовки та, власне, реалізації ідеї. Також на регулярній основі він публікував фінансовий звіт про зібрані кошти и суми, які він витрачав на різних етапах створення «Зонтіка».

Останнє відеозвернення вийшло в ефір вчора, 5 червня 2018 року, вже після установки та офіційного відкриття арт-об’єкту «Зонтік». У ньому Олексій Козюренко подякував усім людям, які надали фінансову допомогу на цей об’єкт, та назвав імена людей, що входили до ініціативної групи і які на волонтерській основі допомагали конструювати «Зонтік». Також ним була озвучена сума коштів, витрачена на цей об’єкт, - 3527 гривень.

Наприкінці свого відео, Олексій Козюренко порадував інформацією про те, що у майбутньому заплановано створення та установка на території парку біля Лазурненького селищного будинку культури ще чотирьох арт-експонатів із загальним бюджетом до 5000 гривень.

Таким чином, силами місцевих активістів селище-курорт Лазурне набуває ще більш привабливих рис!  Історія з цією арт-інсталяцією ще раз переконливо доводить, що саме в єдності – сила.

Бажаємо удачі Олексію в реалізації його наступних планів!

 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password: