Концерт з нагоди Дня Захисника України і Дня Українського козацтва відбувся в Лазурненському селищному будинку культури


  • 16 октября 2019 19:48:41
  • Відгуки :0
  • Просмотров: 254
  • 0

Джерело: комунальний заклад «Лазурненський СБК»

11 жовтня 2019 р. в у приміщенні Лазурненського селищного будинку культури відбувся тематичний концерт, присвячений Дню Захисника України та Дню Українського козацтва.

На святі були присутні учасники АТО і ООС та їхні сім’ї. З вітальним словом звернувся до присутніх у залі селищний голова Сергій Бєлік. Він побажав усім мирного неба, щоб нарешті, скінчилась війна і українці зажили щасливо.


Концертну програму розпочали учасники народного вокального ансамблю «Вербиченька» під керівництвом Валентини Демчук піснею «Про козацькі походи» і під звуки «козацького маршу» виніс Прапор України Юрій Калінчев. Чарівні ведучі програми Тетяна Токарик та її донька Олена Пісоцька вітали учасників АТО та їхні родини з наступаючим святом, Днем Захисника України та з днем Покрови. У концертній програмі взяли участь народний фольклорний ансамбль «Бабусі», керівник В.Демчук, який виконав козацьку народну пісню «Козаки повернулись з походу» та пісню «Карапет по-лазурненськи» з участю ветеранів АТО, які були запрошені бабусями на танець «Карапет». Оплесками глядачі вітали тріо «Калинонька», керівник В. Демчук, солістів вокальної студії під керівництвом О. Савенка – Лілію Прайс, Тамару Лєпілову, Вікторію Несенчук, Олександра Савенка та Валентину Демчук.

З задоволенням подивились танці у виконанні танцювального колективу «Ритми», керівник Юрій Калінчев. Гумор читали учасники драматичного гуртка «Художнє слово», керівник Тетяна Токарик, Надія Антошкіна та Поліна Корєшкова. По закінченню концертної програми учасникам АТО працівники СБК подарували букет з продуктовим набором і зачитали інструкцію про те, які продукти мають магічну силу. Після концерту учасників АТО селищний голова Сергій Бєлік запросив на вечерю до кафе «DeJavu» 
 

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password: