Запрошуємо до участі в конкурсі "Прорекламуй Лазурне-2019": збираємо варіанти логотипу, слогану, фото, відео і статті про відпочинок у Лазурному і голосуємо за кращий!


 • 10 мая 2019 21:32:38
 • Відгуки :0
 • Просмотров: 357
 • 0

Портал "Все про відпочинок у Лазурному «Лазурне - море задоволень» спільно з Лазурненською загальноосвітньою школою проводять конкурс «Прорекламуй Лазурне-2019»  на кращі логотип зі слоганом, фото, відео і статті про туризм у Лазурному, мета якого полягає у формуванні каталогу такої цінної інформації для реклами і просування в інформаційному просторі нашого курорту.

Конкурс триває з 13 по 31 травня 2019 року. Призерів чекають грошові винагороди, реклама їхньої справи або бізнесу в інтернеті та інші призи, як-от мобільні аксесуари.

Мета конкурсу - вибір ідей для туристичної символіки селища Лазурного шляхом забезпечення права жителів територіальної громади у формуванні та поширенні в Україні та за кордоном позитивного сприйняття, іміджу, популяризації селища, позитивних знань про селище, його історико-культурну спадщину та економіко-інвестиційний потенціал, залученні потенційних інвесторів до вибору селища, через відбір кращих проекту логотипу зі слоганом селища, фото і статей-есе про селище.

Завданнями конкурсу є створення, відбір і поширення найкращих оригінальних творчих робіт у трьох жанрах:

 • логотип зі слоганом
 • фотографія
 • відео
 • стаття-есе.

Як взяти участь

Для участі в конкурсі необхідно підготувати варіант або кілька варіантів робіт в одному із перелічених жанрів і викласти їх у Фейсбук-групі "i Love Lazurne" або в Інстаграм у себе на сторінці  із хеш-тегами #конкурсПрорекламуйЛазурне2019 і відповідно:

 • #конкурсЛоготипЛазурного2019
 • #конкурсФотоЛазурного2019
 • #конкурсСлоганСтаттяпроЛазурне2019
 • #конкурсВідеоЛазурного2019

або вислати на електронну пошту konkurs@lazurne.info. Із вимогами до творчих робіт на конкурс можна ознайомитися у положеннях за цим посиланням у документі Google.

Визначення переможців

Переможці будуть визначатися у два етапи:

інтернет-голосування лайками у групі "i Love Lazurne"

голосування компетентним журі, члени якого не розголошуються до його засідання

Що планується робити з найкращими роботами

Кращі слоган, логотип і фото - будуть використані для макету рекламних матеріалів - буклетів, банерів на сайтах, бігбордів по Україні, стендів у Лазурному.

Логотип, слоган, стаття і фото, які отримають перші місця, будуть основною складовою друкованих рекламних буклетів і путівників і розміщені на сайті Lazurne.info.

Будуть створені фотоколажі на території Лазурного просто неба.

Зображення логотипа зі слоганом може бути використане різноманітних предметах і одязі, наприклад, футболках, сувенірах, магнітах, чашках тощо.

Запрошуємо до участі в конкурсі всіх поціновувачів краси прекрасного курорту Лазурне!

Звертаємо Вашу увагу, що для учасників не існує ні вікових, ні територіальних обмежень. Участь у конкурсі означає, що ви прочитали і погоджуєтеся з його положеннями за цим посиланням.

Як пройшов конкурс минулого 2018 року - дивіться у матеріалі за цим посиланням.

Бажаємо творчого натхнення!

 
Мітки: конкурс

Ввійдіть через соц.мережі для швидкого коментування

E-Mail Address:
Password: